Sadarbībā ar labākajiem kurjerdienestiem mūsu e-veikalā veiktos pirkumus piegādāsim Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī varēsi savu online pirkumu saņemt mūsu veikalā Piedrujas ielā 22, Rīgā. 

Ja vēlaties saņemt pasūtījumu ārpus Baltijas robežām, lūdzu pirms pasūtījuma veikšanas sazinies ar mums.

Visas preces atrodas mūsu veikalā-noliktavā un e-veikalā veiktos pasūtījumus komplektējam lieki nekavējoties. Uzzini vairāk par mums!

Komplektēšanas un piegādes laiks

Pasūtījuma komplektēšana prasa vienu darba dienu, kas nozīmē, ka kurjeram Tavu pirkumu nodosim nākamajā darba dienā un izvēlētājā pakomātā vai adresē to saņemsi vēl nākamajā darba dienā. Tāpēc veic pirkumu laicīgi un rēķini 2-3 darba dienas līdz pirkums būs Tavā rīcībā. 

Lūdzu ņem vērā, ka atsevišķos gadījumos, piemēram, pirmssvētku dienās un īpašu tirdzniecības pasākumu laikā, var būt aizkavēšanās pasūtījuma apstrādē un piegādē. Tāpat slikti laikapstākļi, pakomātu noslodze svētkos un citi apstākļi var ietekmēt piegādes laiku.

Kad pasūtījums būs sakomplektēts, epastā vai SMS īsziņā saņemsi apstiprinājumu ar kurjerdienesta sūtījuma izsekošanas numuru (piegādēm). Lūdzu, nedodies uz veikalu pirms ziņas saņemšanas.

SVARĪGI: minimālā viena pasūtījuma summa ir EUR 29,99 un maksimālais viena pasūtījuma svars ar piegādi pakomātā ir 60 kg, ar piegādi adresē - 150kg (Lietuvā un Igaunijā 60kg). Ja vēlies pasūtīt lielākā apjomā, pabeidziet vienu pasūtījumu un veido nākamo.

  

Piegādes veidi

Saņemšana mūsu veikalā, piegāde pakomātā / paku skapī vai piegāde Tevis izvēlētā adresē - tas jāizlemj pirkuma veikšanas laikā. Svarīga nianse - kurjerdienestu izvēlies pirkuma laikā, bet konkrētu pakomātu varēsi izvēlēties pēc apmaksas veikšanas. Piegādes cena nemainīsies, tā būs redzama uzreiz, kad saliksi preces e-veikala grozā.

Mēs sadarbojamies ar labākajiem kurjerdienestiem DPD un Omniva. Tava pirkuma piegādes cena ir atkarīga no pasūtījuma svara. Jo smagāka paka, jo kurjeram vairāk darba, jo izmaksas lielākas.

Pasūtijuma svars Cena
Saņemšana veikalā neierobežots bezmaksas
DPD paku skapis Latvijā līdz 15kg EUR 2.49
Omniva pakomāts Latvijā
līdz 15kg
EUR 2.49
Jebkura adrese Latvijā
līdz 15kg
EUR 8.99
Omniva pakomāts Lietuvā vai Igaunijā
līdz 15kg
EUR 4.99
DPD paku skapis Lietuvā vai Igaunijā
līdz 15kg
EUR 4.99
Jebkura adrese Lietuvā vai Igaunijā
līdz 15kg

EUR 11.99

Cenu smagākiem pirkumiem redzēsi pasūtījuma noformēšanas laikā.

 

Pirkuma apmaksa

Samaksa par pirkumu iespējama vairākos veidos - ar bankas karti (Visa, Mastercard, Revolut un citas) vai internetbanku (Swedbank, Citadele, SEB, Luminor) tiešaistē. Šo servisu mūsu e-veikalā nodrošina Klix maksājumi, kas ir Citadeles bankas izstrādāts drošs risinājums e-veikaliem. Ja bieži iepērcies mūsu e-veikalā, izveido Klix kontu un apmaksu varēsi veikt ar telefona numuru. Tavus kartes datus vai internetbankas paroles mēs nesaglabājam.

Tāpat ir iespējams izvēlēties apmaksu ar rēķinu. Tas nozīmē, ka Tavs pasūtījums tiks apstiprināts, bet komplektēšanu uzsāksim, kad maksājumu saņemsim savā norēķinu kontā. Šis process vienmēr aizņem vairāk laika, tāpēc aicinam gan privātpersonas, gan juridiskas personas veikt tiešsaistes maksājumus.

Brīdī, kad pirkums ir sakomplektēts, sagatavosim preču pavadzīmi, kuru nosūtīsim pirkuma laikā norādītajā epastā. Juridiskām personām pavadzīmē būs iekļauti visi nepieciešamie rekvizīti. Ja kaut kas pietrūkst vai māc bažas, sazinies ar mums. SIA Abrands kā pārdevējs esam PVN nodokļa maksātāji.

Atvaino, bet samaksa skaidrā naudā par e-veikalā veiktajiem pirkumiem nav iespējama.

 

Preču derīguma termiņi un fotogrāfijas

Ja vēlaties pasūtīt preces lielākā apjomā ilgākai glabāšanai, lūdzu pārliecinies par preču derīgumu termiņu, sazinoties ar mums. Par jebkuru preci jautājumus varat uzdot arī mūsu sociālo tīklu kontos – Facebook vai Instagram.

Mēs cenšamies visām precēm nodrošināt to aktuālās fotogrāfijas, taču ražotāji mēdz mainīt iepakojuma izskatu mūs nebrīdinot. Ja Tevi interesē specifiskas detaļas par iepakojumu, ražošanas valsti, produktu sastāvdaļām, lūdzu sazinies ar mums.

 

Atgriešanas nosacījumi

Ja preču pasūtījuma pieņemšanas brīdī (ja preces piegādājis kurjers norādītajā adresē vai arī preču saņemšana notiek mūsu veikalā) konstatē, ka piegādātās/saņemtās preces ir bojātas vai citādi neatbilst kvalitātes prasībām, nekavējoties informē par to mūs. Ja preces piegādājis kurjers, tad kurjera klātbūtnē rakstiski sastādi aktu par sūtījuma vai preču bojājumiem/neatbilstībām.

Gadījumā, ja konstatē preču bojājumus/neatbilstību jau pēc preču piegādes, un ja piegāde notikusi, izmantojot paku skapja pakalpojumu, nekavējoties informē mūs.

Bojātās vai kvalitātes prasībām neatbilstošās preces ir jānogādā Abrands.lv Cash&Carry veikalā Piedrujas ielā 22, Rīgā. Sazinies ar mums un vienosimies par piegādes nosacījumiem.

Pamatotu pretenziju gadījumā bojāto vai kvalitātes prasībām neatbilstošo preci samainīsim pret citu tādu pašu preci. Ja veikalā nebūs pieejama tāda pati prece, piecu darba dienu laikā atmaksāsim Tev naudu par atpakaļ atdotajām precēm uz bankas kontu, no kura tika veikts maksājums par pirkumu.

Mūsu jurists lūdza pateikt, ka šeit vari iepazīties ar pilniem mūsu e-veikala Lietošanas noteikumiem.

Mēs ļoti nopietni attiecamies pret personas datiem un citu sensitīvo informāciju, kuru mums uztici, lai varam nodrošināt pirkuma komplektēšanu un piegādi, tāpēc būtiskas lietas esam norādījuši Privātuma politikā.

Informācija atjaunota 2023. gada 18. septembrī.

Pieraksties jaunumiem

Tikai labākie piedāvājumi un atlaides Tavā epastā